KAO • ČLENSTVÍ • WEB


Ahoj kolegové a příznivci KAO, máme za sebou rok fungování tohoto blogu. Blog má daleko k tomu, aby byl dokonalý, m.j. mu chybí zrcadlení na Facebooku, málokdo zde na články reaguje, ale přesto - myslím že se nám daří dostávat alespoň do povědomí odborné veřejnosti zajímavá témata. Přinejmenším návštěvnost o tom svědčí. Chtěl jsem s tím na podzim seknout, ale někteří z Vás mě přemluvili.. takže pokračujeme. Podle návrhu Ondry se udělaly drobné změny v grafice a funkcích webu, další by měly ještě přibýt, plus stručné profily členů KAO s odkazy a kontakty.
Obracím se na Vás v té souvislosti se třemi body:

1
Prosím všech 23 zakládajících členů KAO z dubna 2003, aby se znovu přihlásili - obnovili své členství v Klubu architektů Olomoucka. Důvodem je, že řada členů se činnosti KAO dlouhodobě neúčastní, a nezdá se tedy fér aby byli s činností KAO spojováni.


Vyzývám všechy architekty a urbanisty, nebo kolegy z příbuzných profesí (krajináře, zahradní architekty, historiky architektury apod.) z Olomouckého regionu - pokud souhlasíte s prohlášením KAO  >>zde , a máte zájem se spolu s námi setkávat a spolupracovat, či naši činnost jen pasivně podporovat, velmi rádi Vás mezi sebou uvítáme.

3
Náklady na www.KAOL.cz budou letos cca 7000,- Kč. Máte-li chuť podpořit jeho fungování, prosím o skromné příspěvky. Jména přispěvatelů budou podle jejich vlastního přání zveřejněna či nezveřejněna.komentáře (1)

Please login to comment